Лучники з 5 країн завітають до Львова на міжнародний турнір


У понеділок, 6 вересня, у Львові розпочнуться Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь 2021». Цьогоріч на турнір, співорганізатором якого є управління молоді та спорту Львівської ОДА, завітають понад 300 спортсменів, які представлятимуть збірні команди Білорусі, Казахстану, Грузії, Словаччини, Польщі та 13 областей України та Києва. 

Найкращих визначатимуть серед дорослих спортсменів, кадетів 2004 року народження і молодших у стрільбі з олімпійського лука та серед дорослих в дисципліні блочний лук.

«Цей турнір є одним з найдавніших спортивних змагань, який з 1964 року  проводиться саме у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби  з лука.  Адже завдяки саме таким спортивним заходам підвищує свою майстерність перспективна молодь, з якої формується резерв збірної команди України», – розповідають у Львівській обласній федерації стрільби з лука.

Змагання включені до плану заходів Всесвітньої федерації стрільби з лука. Цьогоріч вони приурочені 90-річчю заснування світової федерації. У 1931 році ця історична подія трапилась саме у Львові.

Для проведення «Золотої осені 2021» також буде залучено міжнародних суддів та  спеціалізовану систему «IANSEO Archery», а фінальна частина змагань буде проведена за міжнародними стандартами з використанням прямої онлайн трансляції та мультимедійних засобів. Поєдинки за золото та бронзу відбудуться у суботу, 11 вересня.