Ілля Горлов та Денис Венгер – срібні призери міжнародного турніру з веслування на байдарках та каное

В Угорському Сегеді 18-22 вересня відбувся міжнародний турнір Canoe Sprint Olympic Hopes Regatta. Участь у змаганнях взяли більше 700 спортсменів з понад 40 країн.

Здобувши 4 золоті, 3 срібні та 4 бронзові нагороди, команда України посіла 7 місце в медальному заліку.

Спортсмени зі Львівщини Ілля Горлов і Денис Венгер стали срібними призерами у веслуванні на каное-четвірці на дистанції 1000 метрів серед юнаків до 17 років (разом з киянином Михайлом Леутою та Кирилом Щуровим з Дніпра).

“Спортсмени представлять СДЮСШОР “Веслярик” та Львівський фаховий коледж спорту. Їх тренують Дець Володимир, Поцюрко Михайло та Білінський Ростислав. До речі, для Іллі Горлова це перша міжнародна медаль”, – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.