Спортсмен з Львівщини виборов дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з паратенісу

Нагороди для нашої держави він здобув на чемпіонаті у Великій Британії. Загалом у змаганнях беруть участь майже 270 паратенісистів з 35 країн, змагаються в 11 класах за паралімпійською класифікацією.

Віктор став чемпіоном у парному розряді з Мариною Литовченко. Також виборов медаль в особистому розряді. Цікаво, що боротись за «золото» спортсмену зі Львівщини довелось з іншим українцем, який також дійшов до фіналу – Максимом Ніколенком. Відтак, на п’єдесталі опинились одразу два представники нашої держави.

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, за такі успіхи на чемпіонаті Віктор Дідух отримає грошову винагороду від Управління молоді та спорту у розмірі 50 тисяч гривень.

Віктор також є амбасадором «Ліги Нескорених» – проєкту спортивних можливостей для наших воїнів та ветеранів з інвалідністю. Це один із напрямів Концепції підтримки Захисників та Захисниць, яку напрацювали у Львівській ОВА.