Спортсмен зі Львівщини – срібний призер чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств

Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів відбувся 5-11 серпня в Абу-Дабі (Обʼєднані Арабські Емірати) на легендарній Mubadala Arena y Zayed Sports City.

Учасники змагалися у трьох вікових категоріях: 12-13, 14-15 та 16-17 років.

Збірну України представляли 83 спортсменів, які здобули 8 золотих, 10 срібних та 15 бронзових нагород.

Львівську область на чемпіонаті світу представляли троє спортсменів:

• Авраменко Роман посів 2 місце серед спортсменів віком 12-13 років у категорії 44 кг. Роман провів пʼять поєдинків та за крок до золота поступився спортсмену з Польщі.
  • Ігор Пазюк виступав серед спортсменів віком 16-17 років. Боєць провів три поєдинки, але поступився спортсмену з Італії.
  • Наталя Мазур також змагалася серед спортсменів віком 16-17 років. У другому поєдинку дівчина, поступилася суперниці з Румунії.

“У загальнокомандному заліку збірна України стала найсильнішою у світі, і такий результат українці показують четвертий раз поспіль. Приємно, що маємо медаль і від представника Львівщини”, – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.