Президент України відзначив державними нагородами паралімпійців зі Львівщини

За досягнення високих спортивних результатів на ХVІІ літніх Паралімпійських іграх у місті Парижі, виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України нагородили:

БАЛЯ Павла, бронзового призера з пара велосипедного спорту – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ДІДУХА Віктора, чемпіона та бронзового призера з пара тенісу настільного – орденом «За мужність» І ступеня

МОРКВИЧ Наталію, срібну призерку з фехтування на візках – орденом княгині Ольги ІІ ступеня

ДІДУХА Олександра, особистого тренера Дідуха Віктора – орденом «За заслуги» IІІ ступеня

КОЛЕСНІКОВУ Світлану, особистого тренера Морквич Наталії – орденом княгині Ольги ІІ ступеня

ДОБРАНСЬКОГО Богдана, особистого тренера Баля Павла – медаллю «За працю і звитягу»

“У Парижі завершилися літні Паралімпійські ігри-2024. Збірна України посіла сьоме місце у медальному заліку, здобувши 82 медалі (22 золоті, 28 срібних і 32 бронзові). Призерами зі Львівщини стали Віктор Дідух, Павло Баль та Наталія Морквич. Спортсмени завоювали “золото”, “срібло” та дві “бронзи””, – нагадує керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №635/2024 Про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України на ХVІІ літніх Паралімпійських іграх 2024 року можна переглянути  тут.