Плавці Львівщини на чемпіонаті України: медалі, майстри спорту та відбір на чемпіонат Європи

Чемпіонат України з плавання відбувся 5-8 травня у Броварах.

Спортивна подія зібрала спортсменів з майже усіх областей країни. Там змагалися 12 спортсменів зі Львівщини. Медалі вдалося здобути Георгію Лукашеву та Софії Лесняк.

Георгій ЛУКАШЕВ:

На двох дистанціях Георгій став абсолютним чемпіоном: 400 м комплексне плавання та 200 м батерфляй. На дистанції 800 м вільним стилем він поступився перемогою чемпіону Європи, срібному та бронзовому призеру Олімпійських Ігор 2020 року – Михайлу Романчуку.

На дистанції 400 м у комплексному плаванні Георгій представлятиме національну збірну України на чемпіонаті Європи, який відбудеться в червні у  Белграді (Сербія).

Тренери: Андрій Копетчак та Андрій Шиманський, КДЮСШ імені Дмитра Сидорука, аквапарк “ПЛЯЖ”.

️Софія ЛЕСНЯК:

Спортсменка перемогла на дистанції 1500 м вільним стилем з результатом 17:32.33.

Тренер Сергій Стецькович, аквапарк “ПЛЯЖ”

Також двоє плавців виконали норматив майстра спорту України:

️Тарас Олег на дистанції 200 метрів на спині з результатом 2:08.84.

️Андрєєв Артем на дистанції 100 метрів вільним стилем з результатом 0:53.42.

Тренер Люба Карпа, КДЮСШ ім. Юрія Кутенка.

«Плавання – це той вид спорту, який відносно недавно почав показувати позитивну динаміку, і в першу чергу це завдяки двом факторам: створення нової інфраструктури – басейни, роботу яких відновили завдяки синергії зусиль та бюджетів місцевого, обласного та державного рівнів, зокрема у Червонограді, Буську, Давидові; а також це якісна взаємодія з обласною федерацією» – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.