Орієнтувальники Львівщини – чемпіони та призери всеукраїнських змагань

Цієї неділі, 12 липня, на Полтавщині завершилися Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування Кубок пам’яті-2020.

Успішно представили Львівщину на змаганнях Юрій Бадан, Юлія Карпенко та Олег Рожко.

Так, вибороли золото на короткій дистанції Юлія Карпенко серед жінок та Олег Рожко серед юніорів. На середній дистанції Карпенко Юлія виборола 2 місце серед жінок

На довгій дистанції усі троє спортсменів Львівщини продемонстрували відмінний результат:

Бадан Юрій виборов срібло серед чоловіків, Карпенко Юлія – 3 місце серед жінок, а Рожко Олег – 2 місце серед юніорів.

На подовженій дистанції виборола золото Юлія Карпенко, а Бадан Юрій та Рожко Олег у своїх категоріях стали другими.

Зазначимо, змагання в умовах адаптивного карантину відбулись з дотриманням усіх санітарних вимог.