Оксана Лівач – здобула пʼяте місце на Олімпійських Іграх у Парижі

За бронзу українка боролася зі суперницею з Японії Юї Сусакі – олімпійською чемпіонкою у Токіо та чотириразовою чемпіонкою світу. Оксана Лівач поступилася з рахунком 0-10, та посіла п’яте місце на олімпіаді 2024.

Нагадаємо, що на Олімпійських Іграх у Парижі борчиня зі Львівщини з блискучим результатом 10:0 перемогла суперницю з Узбекистану і пройшла до чвертьфіналу. На цій стадії змагань, на жаль, поступилася представниці Індії Вінеш Пхегот — 5:7. Пхегот пройшла до фіналу, тож Оксана Лівач отримала шанс змагатися за третє місце.

«Вітаємо спортсменку та тренерів з високим п’ятим місцем. Для Оксани це не перша олімпіада. На Іграх в Токіо Лівач зупинилась за крок до медалі, також поступившись у втішній сутичці», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.