Збірна важкоатлетів Львівщини виборює перші медалі на юніорському чемпіонаті України

У Чернігові сьогодні, 23 березня, стартував Чемпіонат України серед юніорів до 20 років та Всеукраїнський відкритий турнір на призи Олімпійської чемпіонки Наталії Скакун з важкої атлетики. Участь у змаганнях за підтримки Управління молоді та спорту ЛОДА бере й збірна команда Львівщини.
Перші медалі для нашої області виборює 16-річна Марія Куц. Вихованка львівської школи «Енергетик» здобуває бронзові нагороди у ривку, поштовху та сумі у ваговій категорії до 45 кг. Також Марія виборює бронзу Всеукраїнського турніру на призи Олімпійської чемпіонки Наталії Скакун. Тренують важкоатлетку Олександр Товстоног та Олександр Корчинський.
Завтра у програмі також змагання жінок. За медалі боротимуться представниці Львівщини Ельвіра Борозна та Маргарита Закашевська. В обласній федерації важкої атлетики зізнаються: сподіваються на нагороди найвищого ґатунку. Попереду також змагання чоловіків.