Вперше за 20 років Львівщина прийняла чемпіонат України з маунтенбайку

Маунтенбайк – це вид велоспорту, що передбачає їзду бездоріжжям, зазвичай пересічною місцевістю, на спеціально обладнаному гірському велосипеді.

Чемпіонат України з цього виду спорту відбувся 19-20 квітня у парку «Погулянка». Позмагалися 140 учасників з 14 областей, серед них – 30 представників Львівщини. Найсильніших визначали у таких вікових категоріях: юніори, юніорки, юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата.

Спортсмени виступали у двох дисциплінах: груповій парній гонці та «елімінаторі» – гонці з вибуттям.

«Найкраще серед спортсменів Львівщини виступили Вероніка Селезньова (ДЮСШ ім. Г. Прокопенка і Кубрак Єва (КДЮСШ ім. Ю. Кутенка). Вони здобули п’яте місце серед дівчат. А також Вероніка Селезньова фінішувала сьомою у гонці з вибуттям», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Серед усіх спортсменів найбільше медалей здобули представники Чернівців, Вінниці та Києва.