Чемпіонат України з лижних гонок відбудеться на Турківщині


Уже завтра, 28 січня, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру на Турківщині стартує чемпіонат України з лижних гонок. Участь у ньому візьмуть дорослі спортсмени з різних куточків України.
Західний реабілітаційно-спортивний центр для проведення змагань обрали невипадково. Центр є однією з найсучасніших спортивних баз України та Європи. Лижні траси загальною довжиною 5,5 км пройшли сертифікацію Міжнародної федерації лижного спорту FIS.
Стадіон для лижних гонок з боксами призначений для проведення індивідуальних стартів, стартів гонок переслідування, мас-стартів та естафетних стартів.
«Для спортивного життя Львівщини 2021 рік почався дуже вдало: ми вже провели ряд національних змагань, а на лютий заплановано ще більше. Дуже тішить, що учасники змагань завжди відзначають високий рівень організації та те, наскільки сучасними є наші спортивні бази. Сподіваємось, спортсмени, які завтра приїдуть на Чемпіонат з лижних перегонів, теж залишаться задоволеними та ще неодноразово завітають на Львівщину», – зазначає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Змагання триватимуть до 4 лютого. Нагадаємо, завтра на базі Західного реабілітаційного центру завершиться чемпіонат України серед спортсменів з порушенням слуху.