Футзальна «Енергія» вийшла у фінал чемпіонату України

За вихід у фінал Екстраліги львів’яни змагалися з івано-франківським «Ураганом». Команди грали у серії до трьох перемог, а щоби визначити фіналіста, їм довелося провести усі п’ять поєдинків. 

П’ятий, вирішальний матч, відбувся 1 червня в Івано-Франківську. Гра завершилася з рахунком 4:2 на користь «енергетиків».

«Кожен з п’яти матчів був дуже напруженим до кінця, до останньої секунди. Десь фортуна нам усміхалася, десь “Урагану”. Ми дуже задоволені. Хочу подякувати хлопцям, що вони повністю виклалися у цій серії і, на мою думку, заслужено вийшли у фінал. Ми цього дуже чекали. Дякую також вболівальникам, атмосфера на поєдинках була шалена, що у Львові, що в Івано-Франківську. Подяка також Збройним силам України за те, що ми граємо», – сказав у післяматчевому коментарі тренер «Енергії» Степан Струк.

«Вітаю всю команду, це справді історичний результат. Далі вболіватимемо за хлопців у фінальній частині чемпіонату України. Суперником наших футзалістів буде київський “ХІТ”. Команди також гратимуть до трьох перемог», – каже начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Перший матч фінальної серії Екстраліги відбудеться у Києві 8 червня.