У трійку національного рейтингу тренерів зі стрільби з лука потрапили дві львів‘янки

 

 

Учора, 9 листопада, Федерація стрільби з лука України опублікувала рейтинг тренерів за 2020 рік. В рейтинг нараховувались бали згідно таблиці Мінмолодьспорту тільки за особисту першість спортсменів, з якими працюють тренери.

У першій трійці рейтингу опинились одразу дві львівські тренерки, які навчають лучників Школи вищої спортивної майстерності. Перша у рейтингу — Марія Гавелко, майстер спорту міжнародного класу, заслужена тренерка України зі стрільби з лука, старша тренерка молодіжної збірної команди України. Серед тих, кого тренує Марія Петрівні, топ-лучники України Соломія Гнип, Варвара Ілляш та Вероніка Марченко.

На третій позиції рейтингу Світлана Колядінцева, майстер спорту міжнародного класу, заслужена тренерка України зі стрільби з лука. Світлана Олександрівна також тренує Соломію Гнип, а також Олександра Панциру, Жанну Наумову та інших.

«Сьогодні в Україні є чотири домінуючі центри розвитку стрільби з лука. Це Чернівці, Харків, Львів, Суми, однак саме представники Львівщини, ось уже упродовж багатьох років, є лідерами в національному рейтингу», — зауважує керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Варто зазначити, що у десятку найкращих тренерів також потрапили львів‘яни Наталія Михайленко, Ірина Скальська та Сергій Антонов.