У Стрию завершують будівництво першої черги стадіону «Сокіл»

Вже наступного тижня на оновленому стадіоні «Сокіл» у Стрию відбудуться перші товариські матчі та змагання юних легкоатлетів. Про це повідомив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім‘як.

Трохи більше, ніж за рік тут облаштували футбольне поле з поле з системою поливу, легкоатлетичне ядро, що містить 6 доріжок, сектори зі штовхання ядра,  стрибків у довжину, стрибків у висоту, сектор бігу на 100 м, стрибків з жердиною тощо. Тут можна буде проводити не лише обласні, й всеукраїнські змагання.

Також на стадіоні з’явились ігровий майданчик з синтетичною травою та ігровий мультифункційний майданчик з поліуретановим покриттям.

«І це лише перша черга робіт. Попереду, після нашої перемоги, облаштування великого тренувального поля зі штучної трави, глядацьких трибун з накриттям, системи освітлення футбольного поля, що відповідає вимогам Української професійної ліги з футболу», – зазначає Роман Хім‘як.

Стадіон у Стрию споруджений за кошти бюджетів громади, області, зокрема у межах обласної Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту, які реалізовує управління молоді та спорту, та держбюджету.

«Круто, коли акумульовані з різних рівнів зусилля мають добрий менеджмент і спільну мету. Тоді результат, яким можна гордитись. Цей стадіон саме такий», – зазначає Роман Хім‘як.