У Сокалі завершили будівництво спортивного майданчика

Днями завершились роботи з будівництва майданчика з наливним покриттям у місті Сокаль. Сьогодні з дотриманням усіх карантинних обмежень його відкрили для занять. 

“Це маленький об’єкт у розрізі спортивної інфраструктури Львівщини, однак для охочих  займатись він відкриває великі можливості. У європейському спорті є така тенденція, що з команд регіональних ліг гравці можуть легко потрапити у національні збірні. Наразі для українських спортменів це можливо здебільшого тільки у мріях. Але чим більше таких майданчиків з’являтиметься у райцентрах України, зокрема й Львівщини, тим реальнішою буде така перспектива”, – зазначає начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.

Загальна кошторисна вартість об’єкта – 2 млн 860 тисяч гривень. З обласного бюджету на цей майданчик виділили 1 млн гривень. 

“Майданчик у Сокалі виконаний надзвичайно якісно, він послужить для місцевих мешканців не одне десятиліття. Також маємо амбітний план щодо капітального ремонту фізкультурно-спортивного комплексу «Сокіл», що розташований у місті. Після ремонту комплекс зможе приймати змагання всеукраїнського масштабу”, – додає Роман Хім’як.

Нагадаємо, будівництво майданчика розпочали у 2019 році у рамках реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Загалом з обласного бюджету у 2019 році на облаштування майданчиків було виділили 25  мільйонів гривень.