У Ліцеї Героїв Крут відкрили сучасний спортивний майданчик

Вартість реконструкції майданчика у мультифункціональний становить понад 3 мільйони гривень. Його облаштування розпочали у 2019 році. Тоді з держбюджету для реконструкції майданчика виділили майже 925 тисяч гривень. Цьогоріч Львівська обласна рада скерувала на завершення робіт ще 2,4 мільйона гривень.

«Дуже важливо, що окрім хороших знань, військових вишколів ліцеїсти отримують також серйозну спортивну, фізичну підготовку. Спорт дисциплінує, загартовує. І ми бачимо, якими виходять хлопці з ліцею. Мужніми, фізично розвиненими. З них беруть приклад інші. Ліцеїсти завжди демонстрували гарні спортивні результати. Бажаю їм приємних тренувань на осучасненій спортивній базі. Багато спортивних та життєвих перемог!», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За час існування Ліцей Героїв Крут підготував понад 500 спортсменів-розрядників, з них 7 майстрів спорту України та 24 кандидати у майстри спорту України.

«Ліцей є одним з найвідоміших закладів первинної ланки військової освіти в Україні. “Тут юність вчиться перемагати” — так звучить один з його девізів. А для цього, звичайно, потрібна відповідна база, важливим елементом якої є спортивна інфрастуктура. За попередні кілька років ми оновили у Ліцеї закритий спорткомплекс, а тепер ще й мультифункціональний майданчик», — зауважує керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.