У Львові вшосте відбувся патріотичний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»

Цьогоріч забіг зібрав 250 людей. Є люди, які бігли в інших містах та селах, і долучилися онлайн.

Напередодні Дня пам’яті Захисників України, загиблих за незалежність і свободу нашої країни, у різних областях, зокрема й на Львівщині, відбудеться патріотичний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України».

Учасниками стали 250 людей, які долали обрані дистанції у Стрийському парку. Є також учасники, які бігли в інших містах та селах, і долучилися онлайн.

Захід провели у пам’ять про всіх наших загиблих Героїв, у памʼять про всіх, завдяки кому живемо під синьо-жовтим прапором.

«Дякую батькові загиблого Героя російсько-української війни «кіборга» Олексія Дурмасенка, з ініціативи якого забіг відбувається уже вшосте. Вдячність усім рідним наших захисників і захисниць, яких ми, на жаль, назавжди втратили, за величезний приклад стійкості. Пам’ять про наших захисників та захисниць живе не лише в назвах вулиць та меморіалах, вона насамперед у тому, щоб завершити те, що вони почали. У вчинках, які схвалили б наші Герої. У нашій майбутній перемозі», – підкреслив очільник  Львівської ОВА Максим Козицький.