У громадах Львівщини реалізують 8 проєктів соціальної дії за підтримки Британської Ради

Проєкти соціальної дії, які розробила молодь Львівщини, отримають фінансову підтримку у розмірі до 35 тисяч гривень від Британської Ради. Їх співфінансування відбудеться у межах проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості». Локальним партнером програми Британської ради та Європейської комісії є Львівський обласний молодіжний центр.

Після громадського голосування, яке тривало 7 днів, учасники презентували 20 проєктів перед комісією, що складалася з представників Британської ради, ГО «Молодіжна платформа», Львівської ОДА та Львівського обласного молодіжного центру.  

Бали, які поставили проєкту журі, були поєднані з балами, які проєкт отримав від громадського голосування (у відношенні 70% та 30% голосів відповідно). Проєкти, що не пройшли конкурсний відбір, отримають зворотній зв’язок щодо покращення їхньої ідеї проєкту соціальної дії, що допоможе запровадити його в майбутньому.

«Мені дуже сподобалось навчання та процес підготовки проектів. Викладачі та ментори, які настановлювали нас на правильний шлях, це любов! Круто, що можна було познайомитись з іншими громадами Львівщини і обмінятись досвідом, дізнатись, з ким можна комунікувати надалі», – розповіла учасниця обласного пітчингу Надія Матціброда. Дівчина працювала над проєктом «Побут(и)тут – культурний центр в селі».


«Завдяки пітчингу я мав можливість покращити свої знання щодо написання проєктних заявок та генерування ідей для його покращення. Навчання дозволило доопрацювати проєкт для подачі на громадське голосування. Сам процес голосування дозволяє людям навчатись згуртованості та відповідальності за поданий проєкт. Отриманий досвід є надзвичайно важливим для кожної територіальної громади Львівщини незалежно від результату», – сказав учасник обласного пітчингу Орест Борис. Хлопець працює над проєктом молодіжний простір «ДоброСин».

Переможцями стали 8 проєктів на Львівщині, які отримають співфінансування від Британської Ради у розмірі до 35 тисяч гривень:

  • 1. Проєкт підтримки для малозабезпечених «Helpbox»
  • 2. БібліоРозділля
  • 3. Сокальський велопаркінг
  • 4. Швидше, вище, сильніше!
  • 5. Соціальна крамниця-майстерня «Надія»
  • 6. Танцювальний зал «Барвінок»
  • 7. Молодіжний простір «ДоброСин»
  • 8. Побут(и)тут – культурний центр в селі

«Надзвичайно приємно здивована різноманітністю тематик проєктів, що були представлені нам на захисті. Проєкти вражають своєю підготовкою, ментори та викладачі добряче попрацювали з учасниками для таких високих результатів. Кожен учасник заслуговує на перемогу, адже вони прагнуть робити все для розвитку своєї громади. А ми у свою чергу завжди готові до плідної співпраці з кожним», – розповіла координатор програми «Активні громадяни» на Львівщині Христина Мокрій.