Учні Львівщини вирушили до Києва на фінальний етап Шкільних ліг

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – це наймасштабніші в Україні змагання серед учнів. Команди визначають найсильніших у п’ять етапів. На перший, шкільний етап на Львівщині зареєструвалася найбільша в країні кількість команд – 2875. Далі відбулися територіальні, районні та обласні змагання. Школярі визначали найсильніших у баскетболі, черліденгу, спортивному орієнтуванні, футзалі та волейболі. Найсильніші команди області вирушили на всеукраїнський етап Шкільних ліг.

На всеукраїнському етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» представляти Львівщину будуть такі команди:

  •       Баскетбол (юнаки) – Самбірський ліцей ім. Андрія Чайковського (Самбірський р-н);
  •       Спортивне орієнтування – Жидачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (Львівський р-н-);
  •       Футзал – Загальноосвітня школа №29 (м. Львів);
  •       Черліденг – Ліцей ім. Івана Пулюя (м. Львів);
  •       Волейбол (дівчата) – Стрийський ліцей (Стрийський р-н);
  •       Волейбол (юнаки) – Сокальська ЗОСШ І-ІІІ ст. №2 (Червоноградський р-н)

Фінальний етап змагань стартує у Києві 12 червня. Вже відомі суперники на перших іграх, які стартують 13 червня. Наші баскетболісти зіграють з командою Дніпропетровщини (Дніпровська СЗШ №15), волейболістки – з командою з Житомирщини (Житомирський Ліцей № 27), волейболісти – зі школярами з Кіровоградщини (Мультипрофільний ліцей, м. Олександрія), футзалісти вийдуть на майданчик зі суперниками з Полтавщини (Полтавський спортивний ліцей). 

Змагання зі спортивного орієнтування відбудуться 14-15 червня, а з черліденгу – 16 червня. Тримаємо кулаки та вболіваємо!

«Усі видатки для проведення четвертого етапу проєкту, нагородження переможців третього етапу та участь у фіналі здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету управлінням молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації. Але для школярів цей досвід – безцінний, адже це емоції, командний дух, нові знайомства та враження від подорожей», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.