Управління фізичної культури та спорту презентує велоформу збірної Львівщини

Завтра, 2 березня, у легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту відбудеться презентація велоформи збірної команди Львівщини. Презентація розпочнеться о 15.30.

Таку форму Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА розробило вперше за часів незалежності. У ній велосипедисти області підкорюватимуть українські треки та шосе. 

«Велоспорт є одним з найпопулярніших та найуспішніших видів спорту на Львівщині. Вже зараз представники нашої області не тільки виборюють медалі національних змагань, а й ефективно представляють Україну на міжнародних турнірах. Львівщина – спортивний HUB. Саме над утвердженням такого іміджу нашої області ми працюємо щоденно. Важливим у цьому аспекті є й те, як збірні команди нашої області виступають на національних змаганнях. І важить тут не тільки кількість медалей, а й форма, у якій виступають наші спортсмени», – зазначає керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як. 

Нагадаємо, нещодавно на Львівщині відбувся Кубок України з велоспорту на треку. На нього завітали понад 100 спортсменів з 20 команд.