Сергій Симонов ознайомився з роботою «Арени Львів»

  Сьогодні, 21 серпня, у межах робочого візиту на «Арені Львів» побував перший заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Симонов.

Разом з керівником «Арени» Юрієм Майбородою та начальником Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Романом Хім‘яком обговорили введення в експлуатацію другої черги будівництва, яку не встигли завершити до початку Євро-2012.

Як зауважив Юрій Майборода, для отримання вичерпної інформації про стан будівництва, відповідність профінансованих та виконаних робіт, перелік першочергових робіт, визначення потреби у фінансуванні тощо, першочергово необхідно провести технічний будівельний аудит та експертну оцінку вартості незавершеного будівництва.


Серед іншого також обговорили підготовку до проведення матчу Ліги націй УЄФА 2020/21 між національними збірними України та Швейцарії, який через карантинні обмеження відбудеться без глядачів.

 

Нагадаємо, учора у межах робочого візиту на Львівщину Сергій Симонов оглянув хід реконструкції стадіону імені Лева Броварського в місті Самборі, а також ознайомився з роботою Західного реабілітаційно-спортивного центру.