Представники місцевого самоврядування Львівщини у трійці кращих на всеукраїнських змаганнях


Цієї неділі на Херсонщині завершилися Всеукраїнські змагання серед голів сільських, селищних рад, голів та старост ОТГ. Цьогорічні змагання присвячені 70-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства “Колос”.

У Скадовську змагались за перемогу представники 17 областей України, зокрема Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Чернігівської, Чернівецької та Херсонської.

«Звичайно, усі прагнули здобути перемогу. Але ці змагання, перш за все, є святом здорового способу життя та популяризації спорту серед найрізноманітніших верств населення» — зауважує голова Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Лілія Білінська.

До складу збірної команди Львівської області увійшли представники 5 районів: Радехівського, Самбірського, Яворівського, Городоцького та Стрийського. Зокрема,  Ігор Ільницький з Яворівського району здобув 3 місце з шахів.

«Такі змагання є своєрідним нетворкінгом для людей, що живуть спортом. З одного боку, це відмінна нагода потоваришувати та поспілкуватись з колегами, що займаються місцевим самоврядуванням на Львівщині. З іншого — певне об‘єднання країни навколо правильних речей: здорового способу життя, занять спортом, змагального духу. Це чудово демонструє світлина з змагань, на якій староста з Львівщини з представницею місцевого самоврядування Донеччини під час гри у дартс розглядають мішень», — додає начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

Зазначимо, змагання в умовах адаптивного карантину відбулись з дотриманням усіх санітарних вимог.