Понад 150 тисяч гривень для ЗСУ зібрали армрестлери на Кубку Лева

 Всеукраїнський турнір з apмpестлінгу на підтримку сил оборони України «Кубок Лева» відбувся 9 червня торгово-розважальному комплексі «Victoria Gardens» у Львові. Участь у змаганнях взяли 256 учасників з 17 областей України. 

Найсильніших визначали серед жінок та чоловіків у таких вікових категоріях: юнаки U11, юнаки U13, юнаки U15, юнаки U18, дорослі та параспортсмени.

Армрестлери Львівщини здобули 124 медалі, з яких 40 золотих, 45 срібних та 39 бронзових.

Усі результати змагань можна переглянути  тут.

Турнір організували Львівська обласна федерація армспорту та Спортивний клуб «Львівські Леви».

«Наша мета була зібрати 100 000 грн для підтримки Збройних Сил України, але завдяки активній участі спортсменів, партнерів та всіх небайдужих громадян нам вдалося перевершити цю планку та спільними зусиллями зібрати 155 700 грн! Це досягнення показує, наскільки ми єдині та згуртовані, здатні об’єднатися заради спільної мети. Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення наших захисників всім необхідним», – зазначають організатори.

 

«Серед учасників “Кубку Лева” була категорія параспортсменів. І дійсно, армрестлінг – це один з найпопулярніших видів адаптивного спорту на Львівщині, тобто він доступний і людям з інвалідністю. У межах нашого проєкту реабілітації військових через спорт “Ліга Нескорених” також можна займатися армрестлінгом. Запрошуємо спробувати свої сили», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Також під час змагань серед усіх учасників розіграли призи: ігрову приставку Sony PlayStation 5, навушники AirPods Pro 2, та великий набір пастили.