Нескорені з Львівщини продовжать підготовку до Invictus Games

Учора, 17 червня, Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2021 році у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених». Міжнародні спортивні змагання у паралімпійському стилі Invictus Games мали відбутися 9-16 травня у Гаазі, але були перенесені на 2021 рік у зв’язку із поширенням COVID-19.

Рішення Уряду дозволить продовжити підготовку до змагань української збірної, яка представлятиме Україну у 8 видах спорту, зокрема, плавання, біг, штовхання ядра, метання диска, баскетбол на візках.

«Варто зазначити, що 20% складу збірної команди України складають саме військові з Львівщини. Це, зокрема, Дмитро Афанасьєв, Ігор Галушка, Сергій Калитюк, Віктор Легкодух, а тренером відповідальним за підготовку стрілків з лука у складі національної збірної України призначений львів’янин Сидорук Дмитро Юрійович, срібний призер Ігор Нескорених 2017 у Торонто. Наші спортсмени вже неодноразово демонстрували високі результати на міжнародних Іграх, переконаний, що 2021 рік не стане винятком», – каже начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

Нагадаємо, відбір до команди проводився минулого року у трьох містах: Одесі, Львові та Києві. Для участі у відборі зареєструвалося 350 ветеранів, з яких, у підсумку, 20 спортсменів зараховано до збірної.