На WEST BENCH PRESS CUP на Львівщині позмагались понад 100 пауерліфтерів

У Львові з 8 по 10 вересня відбувся третій поспіль Відкритий обласний турнір з жиму лежачи та класичного жиму лежачи WEST BENCH PRESS CUP.

Його організовує Львівська обласна федерація пауерліфтингу за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА. Захід відбувся у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.

Цього року в змаганнях взяли участь 108 представників українського пауерліфтингу з Львівської,  Тернопільської, Івано-Франківської, Харківської, Чернівецької, Вінницької, Хмельницької та Донецької областей.

Спортсмени змагалися у двох дивізіонах: екіпірувальний жим лежачи та класичний жим лежачи.  Найбільш феєричними були виступи володарів абсолютних першостей серед чоловіків та жінок.  Серед жінок володаркою перемоги у обох дивізіонах стала майстер спорту України з Яворова Софія Станько, яка продемонструвала результат 80 кг у класичному дивізіоні та 112,5 кг в екіпірувальному.

У класичному дивізіоні серед чоловіків кращим став вінничанин Володимир Добриднюк з результатом 187,5 кг при власній масі тіла 82,4 кг. Серед чоловіків у екіпірувальному дивізіоні перемогу в абсолютній першості виборов Іван Селецький з Борислава з результатом 272,5 кг при вазі 111,9 кг.