На Яворівщині відкрили ще один спортивний майданчик

Учора, 30 серпня, у селі Карачинів на Яворівщині офіційно відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. З нагоди відкриття у селі провели дитячий турнір з мініфутболу. 

«Вже сьогодні цей спортивний простір став магнітом не лише для мешканців Карачинова, а й для молоді з навколишніх сіл. Цей майданчик не тільки сприятиме здоровому розвитку дітей та молоді села, а й стане поштовхом для яскравішої змагальної діяльності на рівні громади, району і в перспективі навіть області. Віримо, що тут завжди пануватиме добра спортивна атмосфера, а для когось цей майданчик стане першим кроком у великий спорт», — зауважив на відкритті заступник начальника Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Андрій Тур. 

Майданчик облаштували у рамках реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Ще один об’єкт, який з’явиться у межах цієї програми на Яворівщині, — майданчик у селищі міського типу Шкло. 

Загальна вартість будівництва майданчика –  1 млн 72 тисячі гривень, з яких 700 тисяч передбачено з обласного бюджету. Слід зауважити, що деякі роботи, зокрема щодо благоустрою території, громада виконувала самотужки.

Нагадаємо, усього у межах реалізації цієї програми цьогоріч на Львівщині облаштують 18 спортивних майданчиків.