На оновленому стадіоні СКІФ відбулись перші змагання

У Львові відбулися перші змагання на оновленому стадіоні “Скіф” Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського — ними став Відкритий кубок з легкої атлетики. На найсучасніших бігових доріжках у Львові позмагались понад 100 атлетів. 

«Згідно з попередніми висновками фахівців покриття стадіону відповідає технічним вимогам для проведення національних та міжнародних змагань, тому вже найближчим часом будемо готуватись приймати на Львівщині атлетів Європи та світу», — зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.  

Нагадаємо, реконструкцію стадіону СКІФ завершили наприкінці серпня. Кошторисна вартість проєкту – понад 13 мільйонів гривень. Цьогоріч його фінансували коштом ДФРР у межах проєкту «Велике будівництво». Тут облаштували бігові доріжки та сектори. Роботи з облаштування бігових доріжок виконували на сучасному обладнанні, за допомогою повністю автоматизованого укладача поліоританової стяжки нового покоління, розробленого для облаштування професійних легкоатлетичних доріжок товщиною від 6 до 50 мм. 

«Стадіон СКІФ є унікальним, оскільки розташований на місці піщаного кар’єру та захищений від вітру зеленими насадженнями, а це забезпечує мінімальну похибку в результатах спортсменів-легкоатлетів та покращує їх загальні показники», — наголошує очільник федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.