На Львівщині відбудеться фінал Кубку України з лижних перегонів


У Західному реабілітаційно-спортивному центрі на Самбірщині вже завтра, 11 березня, стартує фінал розіграшу Кубку України з лижних перегонів.

Змагання розпочнуться з офіційного тренування. У п’ятницю спортсмени позмагається у спринтерській гонці вільним стилем на 1600 метрів. У суботу відбудеться гонка класичним стилем. Чоловіки бігтимуть 15 кілометрів, а жінки – 10. У неділю на спортсменів знову чекатиме офіційне тренування, а в понеділок – гонка вільним стилем (масстарт). Чоловіки долатимуть 50 км, а жінки – 30 км.

«Західний реабілітаційно-спортивний центр цього сезону вже прийняв щонайменше 5 національних змагань. Для нас за честь, що на Львівщину, а ще й в гірські райони, приїжджає багато спортсменів з різних куточків України. Це і промоція нашої області, і утвердження іміджу Львівщини як спортивного регіону», – зазначає керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Фіналу розіграшу Кубку триватимиме до понеділка, 15 березня. Для багатьох спортсменів ці змагання стануть своєрідним закриттям змагального сезону.