На Львівщині відбудеться відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА

У суботу, 10 жовтня, у Львові відбудеться відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігоря Слюсарчука. Поєдинки відбудуться у великому ігровому залі навчально-спортивної бази літніх видів спорту на вулиці Грекова. Переможців визначать в індивідуальному та командному заліку. Участь у турнірі можуть взяти діти, юнаки, юніори та дорослі. 

Турнір організовує Львівська обласна федерація змішаних єдиноборств за підтримки Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА. Змагання проходитимуть відповідно до офіційних правил, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції України та Міністерством молоді та спорту України.

Зауважимо, Ігор Слюсарчук –  дворазовий чемпіон світу із фрі-файту у важкій вазі, перший Заслужений майстер спорту України з фрі-файту. Фрі-файт є синтезом низки бойових мистецтв і поєднує в собі прийоми ведення бою в різноманітних ситуаціях: тут дозволені удари ліктями, колінами в корпус і голову суперника, удари в стрибку чи з розвороту, а також кидки чи задушливі прийоми.Ігор раптово помер у Львові у 2018 році у 28 років. 

Програма турніру:

8:30 — 9:00 — урочисте відкриття;

9:00 – 15:00 – попередні поєдинки всіх вікових груп;

16:00-19:00 – фінали вікових груп (10-11, 12-13, 14-15 років);

19:00 – 21:00 – фінали вікової групи (16-17, 18+ років);

21.30 –  нагородження та офіційне закриття Кубку Заходу