Напередодні Дня Незалежності організували стрілецький чемпіонат

На території спортивно-стрілецького комплексу КАРАБІН, що у Кам‘янка-Бузькому районі, сьогодні відбувся стрілецький чемпіонат сил правопорядку Lviv Defense 2020.

Захід має на меті популяризувати стрілецькі види спорту та динамічні види стрільби, забезпечити систематичний обмін практичним досвідом в галузі вогневої підготовки серед військовослужбовців, співробітників та резервістів. Крім того, подібні чемпіонати сприяють національно-патріотичному вихованню молоді.

«Впевнений, кожен з молодих хлопців, які коли-небудь спостерігали за вашою стрільбою –  влучністю,  точністю – захотів потримати в руках зброю, навчитися нею користуватися, щоб у важкі моменти вміти захистити свою країну. В Україні 7-й рік іде війна. Ми зазнали дуже великих втрат. І усвідомили справжню роль армії. Зрозуміли, що національно-патріотичне виховання  молоді, військові вишколи – це основа миру в нашій країні, нашої Незалежності. Цього року на Львівщині дуже легко пройшла призовна кампанія – навіть попри карантин. А все тому, що більшість хлопців свідомо обрали службу у війську. Тому ще раз дякую військовослужбовцям, працівникам правоохоронних органів, резервістам за те, що показуєте свої навики, демонструєте чітку взаємодію. Заохочуєте молодь до військової служби», – наголосив під час змагань очільник області Максим Козицький.

Учасники, серед яких кілька десятків військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, Збройних Сил України мали можливість напрацювати практичні навички взаємодії, які точно стануть у нагоді при роботі у реальних, критичних ситуаціях.

Завершився чемпіонат нагородженням найкращих стрільців як в особистому, так і командному заліку.

Зазначимо, нещодавно на стрільбищі відбувся Стрілецький марафон Рейд-2020 з практичної стрільби. Понад чотири десятки учасників, які сформували 15 команд, у ході марафону виконали одну вправу з 5 рубежами.