Молодіжна збірна команда армреслерів Львівщини — чемпіон України

У місті Приморську на Запоріжжі учора завершився Чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів та молоді. Відмінний результат на ньому продемонструвала й збірна команда Львівщини, яка була представлена 22 спортсменами. Наші спортсмени вибороли перше командне місце серед молоді, а також 3 командне місце серед юніорів.

У перший змагальний день за підсумками фінальних поєдинків на ліву руку представники Львівщини вибороли 13 медалей. Зокрема, у категорії юніори віце-чемпіонами стали Богдан Павлушок (50кг) та Павло Снєда (55кг). Бронзу вибороли Мар’ян Шугало (55кг), Олександр Пріц (60кг), Михайло Дерефінка (65кг), Богдан

Лешков’ят (75кг) та Владислав Грисюк (80+кг). Серед молоді переможцем змагань став Олександр Ластовичак у ваговій категорії 90+кг. У цій же категорії срібло виборов Тарас Серафин. Віце-чемпіоном змагань також став Богдан Фабрика (75кг). Третю сходинку посіли Любомир Паращук (65кг), Орест Кравець (85кг) та Денис Глудик (90кг).

А в другий день додали ще 11 медалей у поєдинках на праву руку. Чемпіоном України серед юніорів у змаганнях на праву руку у ваговій категорії 60 кг став львів’янин Олександр Пріц. Бронзові медалі у цій віковій категорії також вибороли Богдан Павлушок (50кг), Павло Снєда (55кг), Михайло Дерефінка (65кг). Серед молоді чемпіонами України стали Любомир Паращук (65кг) та Тарас Серафин (90+кг). Срібло вибороли Мирон Мига (70 кг), Орест Кравець (85кг) та Олександр Ластовичак (90+кг). Бронзовоми призерами стали Іван Радійчук Іван (60кг) та Денис Глудик (90кг).

Зауважимо, участь збірної команди Львівщини у національних змаганнях стала можливою завдяки підтримці Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.