Молодь Львівщини може пройти оплачуване стажування в місцевих органах влади

Офіс зі сприяння демократії в Україні (Democracy Reporting International) оголошує відбір на програму стажувань молоді в місцевих органах влади.
Стажування триватиме впродовж липня-вересня 2021 року. Стажування може проходити онлайн, безпосередньо в офісі з дотриманням всіх правил безпеки або за змішаним типом – за домовленістю з керівництвом.

3-місячне навчання на Програмі включатиме 12 одноденних інтерактивних тренінгів, дискусій та воркшопів, що проводитимуться залученими DRI експертами. Стажуватись претенденти можуть у органах місцевого самоврядування: міських та обласних радах та ОДА.

Завдання програми стажувань: сформувати у активних молодих людей практичні навички і знання про місцеву політику та управління, ознайомити з реалізацією реформ на місцевому рівні та потенційно – допомогти створити кадровий резерв органів самоврядування. Під час проходження стажування, учасники також отримають тренінгову підготовку від DRI та ознайомляться з побудовою політичної системи в Україні, реалізацією реформ, успішними практиками місцевого самоврядування та особливостями роботи з інформацією та ЗМІ.

Форма залученості студентів: повна або часткова зайнятість (4 години на добу). Проектом передбачається стипендія для студентів у розмірі 120 євро на місяць (360 євро за проходження тримісячної програми).

Учасниками можуть стати молоді люди від 18 до 35 років, які мають вищу освіту чи навчаються у ВНЗ. Перевага надаватиметься кандидатам(кам), які не працюють(вали) в органах виконавчої влади.

Щоб подати заявку на участь у Програмі, необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням – https://forms.gle/fcP3UF3rJNFmV2Vk8. Дедлайн – 18 червня 2021 року до 23:59. Навчання є безоплатним, відбір проходить на конкурсній основі.