Максим Козицький вручив державну нагороду титулованому боксеру Андрію Котельнику

Сьогодні, 2 жовтня, голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив посвідчення про звання Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України титулованому боксеру Андрію Котельнику. Таке високе звання йому присвоїли з нагоди Дня Конституції.

Слід зазначити, що саме 20 років тому прізвище Котельника прогриміло на весь світ, адже тоді Андрій завоював срібну медаль Олімпійських Ігор в австралійському Сіднеї.

«Для мене честь принагідно вітати вас з річницею такої вагомої події. Спорт — це основа для успішного, здорового завтра українців. Дякуємо, що власним прикладом мотивуєте займатись спортом чимало дітей та молоді», — наголосив голова ЛОДА Максим Козицький.

Андрій Котельник — екс-чемпіон світу з професійного боксу. Вже десять років з ініціативи талановитого спортсмена у Львові в грудні проходить юнацький турнір на приз Андрія Котельника.

«Андрію неодноразово пропонували вигідні умови співпраці за кордоном. Однак він залишається в Україні і ще й передає свій досвід іншим — минулоріч з ініціативи Андрія у Львові з’явилась перша в Україні Академія боксу, на базі якої функціонує школа юного боксера, яка обладнана найсучаснішими засобами для безкоштовного заняття» — зауважує начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, звання Заслуженого працівника фізичної культури та спорту присвоюються за досягнення високих результатів у міжнародних спортивних змаганнях та вагомі заслуги в підготовці національних спортивних кадрів.

Фото: прес-служба ЛОДА.