Люди з інвалідністю позмагались в обласному чемпіонаті з параплавання

Сьогодні, 19 листопада, у басейні фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбувся чемпіонат області серед людей з інвалідністю. Участь у ньому взяли спортсмени з порушенням слуху, зору, з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами фізичного та розумового розвитку.

Усього змагались 20 спортсменів з Львівщини.

«Спорт – це не тільки про високі досягнення, це й про реабілітацію також. Одним з ключових аспектів нашої Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини є соціальна інклюзія та інтеграція осіб з інвалідністю засобами фізичного виховання, рухової активності та адаптивного спорту. Маємо амбітну мету щорічно залучати до участі у змаганнях понад 600 осіб з інвалідністю», – наголосив  керівник спорту Львівщини Роман Хім‘як.

Нагадаємо, чемпіонат області організував Львівський обласний центр «Інваспорт» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Зазначимо у понеділок, 23 листопада, Львівський «Інваспорт» організовує чемпіонат області з бочча. Це вид спорт, що поєднує в собі більярд, керлінг та боулінг.