Львів’ян запрошують пробігти ультрамарафон за контурами мапи України

У вівторок, 28 червня, у Львові відбудеться благодійний патріотичний забіг з нагоди Дня Конституції. Учасники можуть здолати на вибір три дистанції – 74 кілометри за символічними контурами мапи України навколо центру міста, 24 кілометри, створивши вітальний напис, або ж пробігти обидві дистанції, здолавши символічну патріотичну сотку.  Відтак, за допомогою ніг і GPS-трекінгу учасники зможуть створити    GPS-арт, що є одним з різновидів сучасного мистецтва. 

Участь у забізі безкоштовна. Втім учасників марафону закликають зробити мінімальний благодійний внесок у розмірі від 200 гривень, з яких 100 грн піде на організаційні потреби, а решта – на купівлю позашляховика для львівської 125-тої бригади тероборони. Тобто що більшим буде організаційний внесок – то більше коштів вдасться зібрати для наших захисників.  

Організовує такий забіг 38-річний львів’янин, кандидат у майстри спорту України Володимир Ханас. Володимир – переможець і призер багатьох українських і міжнародних забігів на різних дистанціях, чемпіон України з 24-х годинного бігу, віцечемпіон України з 12-годинного бігу. Зараз легкоатлет готується до чемпіонату Європи з 24-годинного бігу, що відбудеться у вересні в Італії. 

«Маршрут прокладений по старовинних львівських вулицях, провулках, проспектах, місцевих парках, озерах, дитячих і спортивних майданчиків,  а також по пересічній місцевості з перепадами висот, лісопарки, грунтові дороги,  місцеві поля, залізничні колії. Відтак, маршрут буде цікавий ще тим, що тут є поєднання шосейного і трейлового бігу», – розповідає Володимир. 

Тих, хто не матиме можливість з однодумцями пробігти марафон у Львові, закликають долучитись онлайн, здолавши будь-де і будь-яку символічну відстань. На усіх учасників, які зроблять благодійний внесок, чекають ексклюзивні медалі-жетони, виготовлені з нержавіючої сталі з лазерним гравіюванням. 

Зареєструватись до участі у забізі можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1hRRU2o_2DIyKw8YYEmIrmgqZIEpb5E9Z5gZdzkR5uYw/viewform?chromeless=1&fbclid=IwAR1ZOPUiZA_3TjHmO05ijYD38r82FuoafKdVvaIqqoJ9MZZbnaiGbjoIcvE&edit_requested=true 

Більше інформації про подію, час та місце старту та треки можна знайти тут: https://www.facebook.com/events/537964497872407