Львівщина приймає чвертьфінал Єврокубку з гандболу


Вісім команд із шести країн пробилися до чвертьфіналу жіночого Європейського кубка з гандболу сезону 2020/21: іспанські «Атлетіко Гуардес», «Рокаса Гран-Канарія»,  «Малага», хорватський «Локомотив Загреб», «Ялікавакспортс клуб» з Туреччини, грецький «ПАОК», чеська «Славія» та українська «Галичанка». Приємно, що у цьому переліку є не просто українська команда, а саме львівська «Галичанка». Ба більше, перший матч чвертьфіналу Європейського кубку відбудеться саме у Львові. Для нашої області велика честь приймати змагання такого рівня.

Матч пройде цієї неділі,  14 лютого о 14 год., на паркеті палацу спорту «Галичина». У зв’язку з карантинними обмеженнями – без присутності глядачів, однак гру можна буде спостерігати НАЖИВОhttps://www.youtube.com/watch?v=_McUm_NB-EU&feature=youtu.be.

Жереб не був вельми прихильним до львів’янок – у суперники випала одна з найсильніших команд Іспанії  – Атлетіко Гуардес.  Іспанія має сильний внутрішній чемпіонат, у якому виступає 16 команд, що розподілені на дві підгрупи, і у своїй підгрупі А «Атлетіко» зараз займає третє місце.

Всі пари 1/4 Єврокубку:

Малага (ESP) – ПАОК (GRE) – 1-й матч – 19 лютого, 2-й – 21 лютого.

Галичанка (UKR) – Атлетіко Гуардес (ESP) – 1-й матч – 14 лютого, 2-й – 21 лютого.

Локомотив Загреб (CRO) – Славія Прага (CZE) – 1-й матч – 13 лютого, 2-й – 14 лютого.

Рокаса Гран-Канарія (ESP) – Ялікавакспортс клуб (TUR) – 1-й матч – дата уточнюється, 2-й матч – 21 лютого.

Другий матч чвертьфіналу у парі Галичанка (UKR) – Атлетіко Гуардес (ESP) відбудеться за тиждень, 21 лютого, на майданчику Атлетіко Гуардес.

Команди вже мають уявлення й про те, з ким можуть зустрітися у півфіналі, у випадку потрапляння туди.

Півфінальні пари:

Галичанка Львів або Атлетіко Гурдес – Малага або ПАОК

Рокаса Гран-Канарія або Ялікавакспортс клуб – Локомотив Загреб або Славія Прага.

Вболіваємо за українок та нагадаємо, що в 1/16 Єврокубку вони обіграли «Куманово» з Північної Македонії (33:17, 31:26), а в 1/8 фіналу двічі перемогли «Вікторію-Берестьє» з Білорусі (32:26 і 29:16).

Фото: Євген Кравс.