Львівські стрільці вибороли 6 медалей на Кубку України зі стрільби кульової

Відкритий Кубок України з пневматичних олімпійських вправ, рухома мішень зі стрільби кульової, що відбувся днями на Львівщині за підтримки Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, зібрав понад 100 спортсменів з різних регіонів України.

Спортсмени Львівщини вже з першого старту впевнено заявили про себе у боротьбі за перші місця. У вправі з пневматичного пістолета ПП-3 на дистанції 10 метрів володарем Кубку України став львів’янин Олександр Петрів (ШВСМ/ЗСУ). Срібним призером у цій вправі став вихованець Львівського фахового коледжу спорту Кігітов Гліб.

У вправі ГПО-мікст (гвинтівка, змішані пари) дует львівських майстрів Вікторія Царенко та Святослав Гудзий піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу.

В особистих змаганнях серед чоловіків у  вправі ГП-6 одразу двоє львів’ян опинились серед лідерів. Перше місце посів  Святослав Гудзий, друге місце за Олександром Галкіним.

Зауважимо, Кубок України був одним з етапів відбору кандидатів на участь в чемпіонаті Європи 2021 року, а вже  наступного тижня спортсмени вирушать на черговий етап відбору до польського міста Білосток на міжнародні змагання «Polish Open KALIBER 2020», які розпочнуться 25 листопада. Змагання відбулися з дотриманням усіх карантинних умов.