Вперше в Україні шосейний чемпіонат провели дорогами двох областей

У неділю, 20 червня, завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе. Велосипедисти позмагались в олімпійських видах програми. Вперше національний чемпіонат приймала не одна область, а дві – Львівська та Закарпатська.
«Спільні спортивні проєкти – це завжди велика відповідальність, але це також і можливість для обміну досвідом, а головне – це дещо нове в Україні, відповідно й цікаве як для самих спортсменів, так і для вболівальників. Тому нам особливо приємно бути одними з перших, хто не побоявся взятись за такі національні змагання», – зауважує керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.
Мешкали спортсмени у Західному реабілітаційно-спортивному центрі, що на території Боринської громади. Тут і стартували у більшість змагальних днів. За нагороди у різних дисциплінах та вікових категоріях змагались 174 спортсмени у складі 24 команд.
«Боротьба за медалі була дуже напруженою, адже йшлося про право представляти Україну на міжнародних змаганнях. Тобто спортсмени, які показали високі результати, потрапляють до складу збірної, відповідно, й отримують вже заробітню плату за це. Окрім того, йшлось про право представляти нашу державу на найбільшому світовому мультиспортивному форумі Олімпійських Іграх», – зазначає головний спеціаліст управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Селіверстов.
Львівщину на змаганнях успішно представили одразу три команди: Львівського фахового коледжу спорту, Дрогобицької спеціалізованої спортивної школи «Медик» та Львівської школи вищої спортивної майстерності. Ознайомитись зі списком переможців можна за посиланням https://sport.loda.gov.ua/new/documents/results