Ветерани Львівщини вибороли усі медалі у стрільбі з блочного лука національних Ігор Нескорених

Сьогодні, 13 грудня,  у прямому ефірі відбулось оголошення переможців національних  онлайн-змагань “Ігри Нескорених”. Це міжнародні спортивні змагання для військових та ветеранів (чоловіків та жінок), що були поранені, травмовані або захворіли, виконуючі свої службові обов’язки. Україна є другою країною у світі, після Сполучених Штатів Америки, що провела змагання у такому форматі. 

Участь в Іграх взяли й 18 ветеранів з Львівщини. Не було рівних нашим військовослужбовцям у стрільбі з блочного луку серед професіоналів: переможцем змагань став ветеран АТО, член національної збірної України «Invictus Games» у Сіднеї Сергій Шимчак, срібним призером – Олександр Заставський, а бронзовим призером –  ветеран АТО, боєць протитанкової батареї 24-ої ОМБ Павло Лучків. У стрільбі з класичного лука бронзову медаль виборов львів’янин Дмитро Сидорук. Слід зауважити, що у цій дисципліні усі троє медалістів здобули по 106 балів, а місця визначили відповідно до того, хто найбільше разів влучив у десятку.    

У велоспорті на шосе у категорії IRB1 переможцем став Сергій Шимчак. У веслуванні на тренажері у спринті на 1 хвилину в категорії IR3 перемогу виборов Ігор Галушка, член національної збірної “Ігор Нескорених” у Гаазі. Не було рівних Ігорю також у цій категорії у веслуванні на 4 хвилини.  

“Ці змагання не стільки про перемогу, скільки про єднання, реабілітацію та спільноту. На Львівщині рух “Нескорених” щороку розвивається усе більше і не може не тішити той факт, що наші ветерани не тільки взяли активну участь в онлайн-змаганнях, а й водночас вибороли чимало призових місць”, – зазначає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.   

Нагадаємо, нещодавно національна збірна Invictus Games 2020 провела навчально-тренувальний збір у Західному реабілітаційно-спортивному центрі на Турківщині.