Важкоатлети Львівщини вибороли 12 нагород на юнацькому чемпіонаті України

Наймолодша команда збірної Львівщини юнаків та дівчат до 13 років з важкої  атлетики вразила усіх на чемпіонаті України, який відбувся на Закарпатті. Вони здобули загалом 12 нагород, з яких 6 були золотими, 4 срібними та 2 бронзовими. 

Вікторія Футрик у ваговій категорії 40 кг виграла як у загальному заліку, так і у вправах, отримавши 1 місце як у ривку, так і поштовху. Ця талановита спортсменка представляє Дитячо-юнацьку спортивну школу  ім. П. Короля та тренується під керівництвом Тетяни Малявської. 

Ще один представник цієї школи Андрій Хома у ваговій категорії 34 кг став переможцем як у загальному змаганні, так і в окремих вправах — ривку та поштовху. Його тренер — Сергій Братко. 

У дуже запеклій боротьбі срібною призеркою стала Марія Микитишин, яка у ваговій категорії 55 кг посіла 2 місце в загальному змаганні, а також отримала 3 місце в ривку та 2 місце в поштовху. Марія представляє КДЮСШ «Атлет» і тренується під керівництвом тренерського тріо: Василя Плюти, Віктора Кінарьова та Сергія Тузяка.

Ольга Добей у ваговій категорії 59 кг виборола срібну нагороду у загальному змаганні та зайняла 3 місце в ривку та 2 місце в поштовху в окремих вправах. Її тренером є Тетяна Малявська. 

Юлія Протасевич з Жидачева, яка представляє Спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу №1, зупинилась за крок від нагород у ваговій категорії 71 кг. Тренер Юлії – Олег Косів. Серед юнаків у фіналах змагалися також Юрій Галан, Матвій Серафин, Андрій Гривняк та Маркіян Попко. 

Збірна виступала на змаганнях за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОВА.