Бронзові нагороди чемпіонату України з настільного тенісу вибороли спортсмени Львівщини

Чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих відбувся 18-21 березня у Києві.

Змагання зібрали близько ста учасників з різних областей. Представники Львівської області завоювали бронзові медалі командних змагань серед чоловіків та жінок.
За збірну Львівщини серед чоловіків виступали Олександр Дідух, Богдан Когут, Олександр Даценко та Вадим Солтис. На шляху до медалей вони перемогли суперників з Чернівецької області-2 (з рахунком 3-0) і Полтавської області (3-0). Далі за вихід у фінал поступилися команді Київ-1 (1-3), яка згодом завоювала чемпіонство. Відтак, у спортсменів Львівської області – третє місце.
Жіночу збірну репрезентували Діана Колєннікова, Вікторія Шевчук та Ірина Васив. У чвертьфіналі наші тенісистки перемогли харків’янок (рахунок – 3-2), у півфіналі поступилися команді Київ-1 (0-3), яка в підсумку здобула 1 місце. Спортсменки Львівщини – на третьому місці.
«Настільний теніс, безперечно, є одним з найбільш яскравих видів спорту. Також його цінність в тому, що він є адаптивним видом спорту, яким без проблем можуть займатися люди з різними видами інвалідності. Основною базою, де ми сьогодні розвиваємо цей вид спорту, є Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа, а також настільний теніс інтегрований у нашу програму для реабілітації ветеранів війни “Ліга Нескорених”», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.
До речі, нещодавно настільний теніс став доступнішим і для мешканців Новояворівська. В новому залі можуть займатися діти, дорослі та ветерани: https://youtu.be/t9jg7-xwa_4?si=UE5UnxIS8Zf-6IBv.