Провідні тренери

Заслужені тренери України
№ з/п Прізвище ім’я Місце проживання
Армспорт
1 Іваницький Богдан м. Львів
Бокс
2 Василюк Петро м. Львів
3 Замятін Іван м. Львів
4 Козинець Володимир м. Львів
5 Комар Олег м. Львів
6 Семенишин Роман м. Львів
7 Сосновський Дмитро м. Львів
8 Хомяк Іван м. Львів
9 Яцик Петро м. Стрий
10 Бодня Олександр м. Львів
Боротьба вільна
11 Костюк Михайло м. Львів
12 Дух Ігор м. Львів
13 Первачук Віктор м. Львів
14 Пістун Андрій м. Львів
15 Скобельський Орест м. Львів
16 Бавдик Мар’яна м. Львів
17 ГлібенкоВіктор м. Львів
Боротьба Самбо
18 Юнак Михайло м. Львів
Важка атлетика
19 Мартинюк Ярослав м.Львів
Велоспорт
20 Колодій Михайло м. Жовква
21 Павленко Олег м. Львів
22 Тичко Орест м. Львів
23 Вєсєлова Стефанія м. Львів
24 Романєнко Валерій м. Львів
25 Каргут Андрій м. Львів
26 Піпан Володимир м. Львів
Веслування на байдарках і каное
27 КовальчукПавло м. Львів
28 Слівінський Ігор смт. Добротвір
29 Бундз Роман м. Львів
30 Дець Володимир м. Львів
31 Поцюрко Наталя м. Львів
32 Поцюрко Михайло м. Львів
33 Дідух Анатолій м. Львів
Водне поло
34 Богданов Олександр м.Львів
35 Зінкевич Ігор м.Львів
36 Шилов Євген м.Львів
37 Бойко Олександр Голандія
38 Самсонов Юрій м.Львів
39 Наумчик Євген м.Львів
Гімнастика спортивна
40 Патаман Михайло м. Львів
Гімнастика художня
41 Сороківська Катерина м. Львів
Гандбол
42 Заверікін Анатолій м. Львів
43 Корягін Віктор м. Львів
Гірські лижі
44 Фаб’як Анна-Марія м. Львів
Дзюдо
45 Бавшин Олександр м. Львів
46 Євтушов Микола м. Львів
47 Куспиш Володимир м. Львів
48 Надопта Андрій м. Львів
49 Стельмах Ярослав м. Львів
Карате
50 Яремчук Юрій м. Львів
51 Мутін Сергій м. Львів
Кульова стрільба
52 Коростильова Валентина м. Львів
53 Коростильв Сергій м. Львів
54 Коневич Роман м. Львів
55 Старінський Степан м. Львів
Легка атлетика
56 Сазонова Віра м. Львів
57 Сташків Михайло м. Львів
58 Степанов Олександр м. Львів
59 Терюхов Сергій м. Львів
60 Якубовський Олександр м. Львів
61 Вільгота Леонід м. Львів
62 Федоренко Віра м. Львів
63 Кополович Олександр м. Львів
64 Лебедюк Валерій м. Львів
Плавання
65 Закала Роман м. Львів
66 Ломакін Анатолій м. Львів
Пляжний гандбол
67 Літовцев Валентин м. Львів
Пауерліфтинг
68 Бубен Ігор м.Львів
Санний спорт
69 Вахрушев Володимир м. Львів
Спортивна акробатика
70 Кукурудз Костятнтин м. Дрогобич
71 Голотко Богдан м. Львів
Спортивне орієнтування
72 Сахненко Галина м. Львів
Стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
73 Веклюк Роман м. Дрогобич
Стрільба з лука
74 Антонов Сергій м. Львів
75 Гавелко Марія м. Львів
76 Дубас Євген м. Львів
77 Дубас Олександра м. Львів
78 Михайленко Наталія м. Львів
79 Образцова Тетяна м. Львів
80 Сахарова Олександра м. Львів
81 Сімунс Моніка м. Львів
82 Ткачек Василь м. Львів
83 Калиніченко Олександр м. Львів
84 Юсько Любов м. Львів
85 КолядінцеваСвітлана м. Львів
Стрільба стендова
86 Тюртюбек Сергій м. Львів
87 Грибовський Віталій м. Львів
Сучасне п’ятиборство
88 Прибило Адам м. Львів
89 Софієнко Володимир м. Львів
90 Фіалкович Олег м. Львів
91 Роговенко Наталія м. Львів
Сумо
92 Сулипа Олександр м. Львів
Теніс
93 Заторський Ярослав м. Львів
94 Домбровський Зенон м. Львів
Триатлон
95 Шевчук Анатолій м. Львів
Фехтування
96 Орліковський Андрій м. Львів
97 Гаравський Сергій м. Львів
98 Чеботаєв Олександр м. Львів
99 Шуберт Василь м. Львів
100 Семеряк Зоряна м. Львів
101 Бусол Василь м. Львів
Футбол
102 Канич Святослав м. Львів
103 Безуб’як Володимир м. Львів
104 Маркевич Мирон м. Львів-Винники
Шахи
105 Бутурин Володимир м. Львів
106 Волокітін Олександр м. Львів
107 Грабінський Володимр м. Львів
108 Желяндінов Віктор м. Львів
109 Михальчишин Адріан м. Львів
110 Музичук Наталія м. Львів
111 Музичук Олег м. Львів
112 Сулипа Олександр м. Львів