Провідні тренери

Заслужені тренери України
№ з/п Прізвище ім’я Місце проживання
Армспорт
1 Іваницький Богдан м. Львів
Бокс
2 Василюк Петро м. Львів
3 Замятін Іван м. Львів
4 Козинець Володимир м. Львів
5 Комар Олег м. Львів
6 Семенишин Роман м. Львів
7 Сосновський Дмитро м. Львів
8 Хомяк Іван м. Львів
9 Яцик Петро м. Стрий
10 Бодня Олександр м. Львів
Боротьба вільна
11 Костюк Михайло м. Львів
12 Дух Ігор м. Львів
13 Первачук Віктор м. Львів
14 Пістун Андрій м. Львів
15 Скобельський Орест м. Львів
16 Бавдик Мар’яна м. Львів
17 ГлібенкоВіктор м. Львів
Важка атлетика
18 Мартинюк Ярослав м.Львів
Велоспорт
19 Колодій Михайло м. Жовква
20 Павленко Олег м. Львів
21 Тичко Орест м. Львів
22 Вєсєлова Стефанія м. Львів
23 Романєнко Валерій м. Львів
24 Каргут Андрій м. Львів
25 Піпан Володимир м. Львів
Веслування на байдарках і каное
26 КовальчукПавло м. Львів
27 Слівінський Ігор смт. Добротвір
28 Бундз Роман м. Львів
29 Дець Володимир м. Львів
30 Поцюрко Наталя м. Львів
31 Поцюрко Михайло м. Львів
32 Дідух Анатолій м. Львів
Водне поло
33 Богданов Олександр м.Львів
34 Зінкевич Ігор м.Львів
35 Шилов Євген м.Львів
36 Бойко Олександр Голандія
37 Самсонов Юрій м.Львів
38 Наумчик Євген м.Львів
Гімнастика спортивна
39 Гаврищук Надія м. Львів
Гімнастика художня
40 Сороківська Катерина м. Львів
Гандбол
41 Заверікін Анатолій м. Львів
42 Корягін Віктор м. Львів
Гірські лижі
43 Фаб’як Анна-Марія м. Львів
Дзюдо
44 Бавшин Олександр м. Львів
45 Куспиш Володимир м. Львів
46 Надопта Андрій м. Львів
47 Стельмах Ярослав м. Львів
Карате
48 Яремчук Юрій м. Львів
49 Мутін Сергій м. Львів
Кульова стрільба
50 Коростильова Валентина м. Львів
51 Коростильв Сергій м. Львів
52 Коневич Роман м. Львів
53 Старінський Степан м. Львів
Легка атлетика
54 Сазонова Віра м. Львів
55 Сташків Михайло м. Львів
56 Степанов Олександр м. Львів
57 Терюхов Сергій м. Львів
58 Якубовський Олександр м. Львів
59 Вільгота Леонід м. Львів
60 Федоренко Віра м. Львів
61 Кополович Олександр м. Львів
62 Лебедюк Валерій м. Львів
Плавання
63 Закала Роман м. Львів
64 Ломакін Анатолій м. Львів
Пляжний гандбол
65 Літовцев Валентин м. Львів
Санний спорт
66 Вахрушев Володимир м. Львів
Спортивна акробатика
67 Кукурудз Костятнтин м. Дрогобич
68 Голотко Богдан м. Львів
Спортивне орієнтування
69 Сахненко Галина м. Львів
Стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)
70 Веклюк Роман м. Дрогобич
Стрільба з лука
70 Антонов Сергій м. Львів
71 Гавелко Марія м. Львів
72 Дубас Євген м. Львів
73 Дубас Олександра м. Львів
74 Михайленко Наталія м. Львів
77 Образцова Тетяна м. Львів
78 Сахарова Олександра м. Львів
79 Сімунс Моніка м. Львів
80 Ткачек Василь м. Львів
81 Калиніченко Олександр м. Львів
82 Юсько Любов м. Львів
83 КолядінцеваСвітлана м. Львів
Стрільба стендова
84 Тюртюбек Сергій м. Львів
85 Грибовський Віталій м. Львів
Сучасне п’ятиборство
86 Прибило Адам м. Львів
87 Софієнко Володимир м. Львів
88 Фіалкович Олег м. Львів
89 Роговенко Наталія м. Львів
Теніс
90 Заторський Ярослав м. Львів
91 Домбровський Зенон м. Львів
Триатлон
92 Шевчук Анатолій м. Львів
Фехтування
93 Орліковський Андрій м. Львів
94 Гаравський Сергій м. Львів
95 Чеботаєв Олександр м. Львів
96 Шуберт Василь м. Львів
97 Семеряк Зоряна м. Львів
98 Бусол Василь м. Львів
Футбол
99 Канич Святослав м. Львів
100 Безуб’як Володимир м. Львів
101 Маркевич Мирон м. Львів-Винники
Шахи
102 Волокітін Олександр м. Львів
103 Грабінський Володимр м. Львів
104 Желяндінов Віктор м. Львів
105 Михальчишин Адріан м. Львів
106 Музичук Наталія м. Львів
107 Музичук Олег м. Львів
108 Сулипа Олександр м. Львів