25 нагород: збірна лучників Львівщини успішно виступила на чемпіонаті України серед юнаків

У Чернігові днями завершився Чемпіонат України серед кадетів 2003-2005 р.н., 2006 р.н. та молодших. участь у ньому  взяли 135 юних спортсменів приїхали  позмагатись за нагороди національного чемпіонату серед молодших лучників. Надзвичайно успішним виявився цей виступ для збірної команди Львівщини.

Загалом представники Львівської області на чемпіонаті України зі стрільби з лука серед юнаків здобули 25 нагород, з них 10 золотих, 5 срібних та 10 бронзових медалей.

“Юні спортсмени – це надія Львівщини. Такі результати наших лучників не можуть не тішити, бо ж саме їм вже через рік-два виступати на дорослих чемпіонатах України та Європи. Зараз спортсмени Львівщини на топ-позиціях національного рейтингу лучників і, враховуючи той факт, що підростають такі таланти, можемо бути певні, що лучний спорт на Львівщині продовжуватиме розвиватись”, – зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.  

У перший день Чемпіонату спортсмени відстріляли кваліфікаційний раунд на дистанції 60 метрів – 72 залікових постріли. Також у цей день відбулись змагання серед змішаних команд. Спортсмени Львівської області Олександр Панциру та Варвара Ілляш стали чемпіонами України та здобули перші нагороди серед кадетів 2003-2005 року народження.

У другий день змагань спортсмени завершили фінальні змагання особистої першості на дистанції 60 метрів. Лучники Львівської області здобули найвищі нагороди та звання чемпіонів України  серед кадетів 2003-2005 року народження. Золото змагань вибороли Олександр Панциру та Варвара Ілляш, срібло у Костянтина Ваксмана та Дзвенислави Черник, а третє місце серед молодших кадетів виборов Андрій Сапожников.

Третього дня спортсмени Львівщини поборолись за медалі в командних змаганнях.Серед команд кадетів 2003-2005 року народження представникам нашої області вдалось вибороти три командні медалі. Срібними призерами командних змагань стали Олександр Панциру, Костянтин Ваксман, Михайло Хильченко. Бронза в команди Володимира Артемовича, Олексія Чепіка, Івана Пєркова. Золото серед кадеток виборола команда Варвари Ілляш, Дзвенислави Черник та Анастасії Фадеєвої.

Серед команд кадетів 2006 року та молодших чемпіонами України стали представники Львівщини Владислав Булашев, Андрій Сапожников та Станіслав Старічек. Бронзовими призерами змагань стали Дмитро Голягін, Олег Драбік та Данило Сліпець. Також третю сходинку посіли Божена Верещинська, Поліна  Марченко, Анна-Марія Грем.