Троє представників інваспорту Львівщини отримали президентські стипендії

Видатним спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерам призначено президентську стипендію. Серед них – троє представників Львівщини. Відповідний Указ Володимир Зеленський підписав учора, 4 травня. 

Відтак, стипендію отримує Віктор Дідух, чемпіон Європи 2019 року з тенісу настільного. Віктор – чемпіон Літніх Паралімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу та Заслужений тренер України.  Займається настільним тенісом у Львівському регіональному центрі з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт».

Також отримує стипендію Наталія Морквич, бронзова призерка чемпіонату світу 2019 року з фехтування на візках та її тренер Андрій Колесніков.  Наталія чемпіонка світу 2015 року з фехтування на візках.Брала участь в Паралімпійських іграх-2016. Андрій Колесніков – український фехтувальник та тренер, Заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів України.  

Нагадаємо, у квітні 16 спортсменам Львівщини з олімпійських видів спорту за призові місця на чемпіонатах світу і Європи серед дорослих, молоді, юніорів та їх тренерам призначили стипендії Президента України.