Чемпіоном Львівщини з футболу втретє поспіль стає команда «Юність» з Верхньої та Нижньої Білок

У фіналі чемпіонату Прем’єр-ліги Львівської області серед дорослих команд сезону 2020-го року «Юність» із Верхньої та Нижньої Білок розгромила «Миколаїв» і втретє поспіль здобула чемпіонство.

Гра відбулася на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках. Матч завершився з рахунком 3:0. Двічі у ворота миколаївчан влучав Омар Набізаду — на 28 хвилині та у компенсований час, а також відзначився голом Віталій Равлик на 54 хвилині.

Опісля представники Львівської асоціації футболу нагородили золотими медалями й ексклюзивним кубком переможців обласного чемпіонату, а команда Миколаєва отримала срібні медалі та кубок за друге підсумкове місце.

«Результати команди «Юність» з Пустомитівщини вже впродовж кількох років є незмінно високими. Тішить, що чемпіоном Львівщини вже втретє стає команда саме з сільської місцевості, адже це є мотивацією і прикладом для інших: коли є бажання і прагнення системно працювати, з‘являються і можливості, і перемоги», — зауважує керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Зауважимо, учора у матчі за 3 місце чемпіонату Прем’єр-ліги Львівської області з футболу давидівський «Корміл» мінімально здолав «Юність» з Гійче те Куликова.

Фото: Львівська асоціація футболу.