Цьогоріч з державного бюджету скерують майже 9 мільйонів на завершення реконструкції басейну у Давидові

Сьогодні, 14 вересня, Міністерство молоді та спорту виділило 8 мільйонів 900 тисяч гривень державної субвенції на завершення реконструкції будівлі басейну ДЮСШ “Тризуб Плюс” у Давидівській ОТГ. Таке рішення прийняли на засіданні комісії з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва та реконструкції басейнів.
Реконструкцію басейну розпочали у 2017 році коштом місцевого бюджету. Наступного року ремонтні роботи теж здійснювали за рахунок місцевого бюджету. У 2019 об’єкт фінансувався коштом субвенції з державного бюджету.
“Виділених коштів вистачить на повне завершення реконструкції, тому вже у 2021 році мешканці Давидова зможуть користуватись сучасним басейном. Після реконструкції тут діятимуть навчально-тренувальна та оздоровча програма для дітей. Також зможемо проводити тут спортивні заходи різного рівня з водних видів спорту відповідно до правил і стандартів Міжнародної федерації плавання”, – зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.
Також у басейні зможуть проходити безкоштовну реабілітацію діти з інвалідністю, особи з соціально незахищених верств населення, учасників АТО та їх сімей.