Футбольний сезон на Львівщині відновиться не раніше 20 липня

Сьогодні, 22 червня, нарада працівників Львівської асоціації футболу. За її підсумками, прийнято рішення в цілях безпеки рекомендувати футбольним командам усіх ліг тимчасово розпустити гравців на період до 20 липня й утриматися від колективних тренувань і товариських ігор.

Як інформує ЛАФ, у разі покращення ситуації, зокрема, зменшення в нашому регіоні кількості хворих на коронавірус, із цього дня заплановане продовження традиційних Меморіалу Ернеста Юста, Кубку Карло Мікльоша, Кубка Весни пам’яті Володимира Якубовського і Кубку чемпіонів Львівщини.   

Далі передбачено, що за позитивного розвитку подій новий чемпіонат Львівської області стартує на початку серпня, але вже не у звичному, а скороченому форматі.

“Бачимо, що останнім часом кількість нових випадків за добу на Львівщині більшає, тому дотримання карантину є надзвичайно актуальним. Спортсмени були та залишаються авторитетами у громаді, а особливо для молоді. Тому, власне, футболісти Львівщини подають чудовий приклад – пандемія коронавірусу ще не закінчилась, відтак маємо відкласти усі змагання та неухильно дотримуватись встановлених обмежень”, – зауважує начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як.

Зазначимо, обласна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про продовження карантину на Львівщині до 30 червня.