У Старому Самборі стартували велоперегони Gran Fondo Ukraine

Понад 500 велосипедистів з різних куточків України стартували у Старому Самборі на дистанціях у 90 та 140 кілометрів. Впродовж кількох годин прихильники велоспорту змагатимуться на трасі Львів – Ужгород за нагороди Gran Fondo Ukraine.
Веломарафон гірськими дорогами області такого формату відбувається вже вп‘яте. Його організовує громадська організація Lviv Bicycle Club та Управління молоді та спорту Львівської ОДА за підтримки Старосамбірської міської ради.
«Це вже стало доброю традицією влітку проводити такий веломарафон дорогами Самбірщини. Приємно, що чимало старосамбірчан прийшли підтримати спорстменів, для міста – це не тільки гарне свято, а й залучення додаткових коштів для місцевого бізнесу і, як результат, для бюджету громади. Працюємо над тим, аби такі масштабні заходи приймали якомога більше громад», – розповідає керівник управління Роман Хім‘як.
На дистанції велосипедистів супроводжують волонтери мотодопомоги, медики та поліцейські. Нагороди на учасників змагань чекають у стартовому містечку.
Спостерігати за перегонами можна на великому екрані на центральній площі міста та у прямому ефірі на сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА.