У Мінмолодьспорту роз‘яснили деталі щодо послаблення карантинних обмежень

Сьогодні, 21 травня, з’явилось роз‘яснення Міністерства молоді та спорту щодо послаблення карантинних обмежень на території України. Їх опублікувала заступниця міністра Нана Леміш.

Відтак, станом на сьогодні дозволено брати участь у начально-тренувальному процесі на спортивних об’єктах членам національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменам командним ігрових видів спорту професійних спортивних клубів.

Уже з 22 травня дозволено проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 50 осіб, а заходи в яких беруть участь понад 50 осіб проводяться за погодження Міністерства охорони здоров‘я.

З 1 червня відновиться робота закладів фізичної культури і спорту (ДЮСШ, ШВСМ, ЦОПи, училища), спортивних клубів та фітнес-центрів, крім групових занять більше 10 осіб.

Однак проведення спортивних заходів можливе в регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів на підставі рішення комісії ТЕБ та НС.

Обов’язковим є забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, дотримання інших санітарних та протиепідемічних норм.