Уряд послабив карантин: які зміни для спортивної галузі

Кабінет міністрів України оприлюднив ухвалену 4 травня постанову щодо продовження в Україні карантину до 22 травня з запровадженням певних послаблень вже з наступного понеділка, 11 травня. Документ опублікували на офіційному сайті уряду ввечері у четвер, 7 травня.

Відтак, уже з 11 травня відновлюються тренування навчально-тренувальні збори спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю. Відповідно дозволена діяльність підприємств, установ, організацій, які забезпечують проведення навчально-тренувального процесу спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів за умови перебування в приміщенні не більш як однієї особи на 10 кв. метрів площі.

Також дозволено відвідування спортивних майданчиків та індивідуальні тренувальні заняття (біг, хода, їзда на велосипеді, фігурне катання, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю).

Обов’язковою умовою є, забезпечення усіх учасників навчально-тренувального процесу засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами (масками), а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів (температуриний скринінг, дезінфекція рук, інвентарю, обладнання, провітрення та дезінфекція приміщень, повний облік контактних даних усіх осіб, які знаходяться на території чи приміщеннях тренувальної бази та т.п.)

Зазначимо, що й надалі заборонена діяльність спортзалів та фітнес-центрів та проведення масових заходів.